מגוון טכנולוגיות

מטאל פוטו

שיטת סימון תחת השם המסחרי Metalphoto ארה"ב, היא שיטת סימון על גבי אלומיניום אנודייז הרגיש לאור. שיטה זו זוכה לאמון והערכה במשך למעלה מ -60 שנה ממהנדסים בזכות עמידותה בסביבות הפעלה תובעניות ובזכות מחקרים השוואתיים שבחנו את עמידותה לעומת שיטות זיהוי וסימון אחרות. מחקרים אלו הוכיחו את עליונותה של Metalphoto  על פני שיטות אחרות במדדי איכות ודיוק, עמידותה לאורך עשרות שנים ובתנאים קיצוניים.  

חיל הים של ארצות הברית אימץ את שיטת Metalphoto מאז שנת 1958 עבור שילוט של ספינות ששולבה גם במערכות הנשק של צבא ארה"ב. בצבא ארה"ב מעבדות ייצור של Metalphoto לייצור תוויות, שלטים, פנלים, תוויות ברקוד לזיהוי ייחודי של פריטים ועוד.

כמו כן, שיטת סימון זו עומדת בדרישות לסטריליות ועל כן נעשה בה שימוש בתעשיית הרפואה, תעשיות תעופה וחלל, היי טק ועוד. 

אלומאמרק

אלומאמרק הוא חומר דו שכבתי העשוי מאלומיניום בגווני זהב, נחושת, כסף, כחול, ירוק, אדום ועוד

סימון על גבי חומר זה נעשה באמצעות חריטה או לייזר. שיטה זו מבוססת על קילוף השכבה העליונה, חשיפה של השכבה התחתונה וכך נוצר הסימון. שימוש בטכנולוגיה זו מאפשר ייצור תמונות, תעודות, הקדשות וכל שילוט המתאים לתנאי IN DOOR.

דוראבלאק

דוראבלאק הינו חומר חדש מאלומיניום עם ציפוי מיוחד. שיטת הסימון על גבי דוראבלאק מבוצעת על ידי לייזר שמסיר את הציפוי העליון וחושף את השכבה התחתונה בגוון אלומיניום.

סימון בלייזר על גבי דוראבלאק משמש תעשיות רבות ומגוונות הזקוקות לסימון איכותי, שאינו מתכלה שנים רבות ועמיד בתנאים קיצוניים: בים, בתעופה ובחלל.

הדפסת משי

הדפסת משי מתבצעת באמצעות רשת, על ידי העברת הצבע דרכה. בהדפסת משי ניתן לבצע הדפסות צבעוניות. 

הדפסה זו מתאימה הן לתנאי פנים והן לתנאי חוץ. בהדפסה הנדרשת לעמוד בתנאי חוץ אנו משתמשים בצבעים אפוקסיים.

השימושים הנפוצים להדפסת משי הם: סימון על זיווד אלקטרוני, לוחות חשמל, מדבקות, על גבי לקסאן (פוליקרבונאט) ועוד.

הדפסת פד

הדפסה פד הידועה גם בשם הדפסת טמפון, היא הדפסה בעזרת פדים מסיליקון. העברה של כיתובים, סמלים וסימונים מיוחדים מהגלופה וסימונם על גבי חלקים העשויים מתכת, פלסטיק, עץ ועוד.

הדפסת פד מתאימה לכל התעשיות: רפואה, אלקטרוניקה תעשיות אזרחיות ותעשיות צבאיות כאחד ועוד.

הדפסת טרמאל טראנספר

זוהי טכנולוגיה המיועדת להדפסת מדבקות. באמצעות העברה טרמית, ניתן לסמן על מגוון רחב של חומרי גלם, העמידים בטמפרטורות ותנאים קשים. טרמאל טראנספר היא השיטה האידאלית לזיהוי וסימון מוצרים שונים: כבלים, צנרת ועוד.

הדפסת פלוטר בפורמט רחב

הפלוטר הוא מכשיר הדפסה גרפית. טכנולוגיה זו משמשת להדפסות גדולות ומורכבות בהן נדרשת רזולוציה גבוהה, כמו שרטוטים, מפות, כרזות ועוד. טכנולוגית הדפסה זו מתאימה בעיקר ללקוחות כגון הנדסאים ואדריכלים, אך גם למהנדסים בתעשיות אזרחיות וביטחוניות המעוניינים במדבקות, תוויות לסימון כבלים, סימון צינורות ועוד. בנוסף, מתאימה ללקוחות פרטיים שרוצים לשדרג ולעצב את ביתם באמצעות הדפסה על קנבס, פוליאסטר, לקסן, ויניל ועוד. ההדפסה האיכותית, באמצעות מדפסת הפלוטר המתקדמת, מסוגלת לחתוך את הגיליון בצורה מדויקת על פי הוראות שהוגדרו מראש. 

טכנולוגיה זו מתאימה לתעשיות מגוונות כגון תעשיות צבאיות וביטחוניות, תעשיות אזרחיות ומסחריות, למוסדות ועוד.

הדפסת UV

הדפסת UV היא שיטת הדפסה דיגיטלית, המשתמשת באור אולטרה-סגול ובדיו מיוחד המכיל  photoinitiator באמצעות תהליך פוטו-כימי הדיו מתייבש כמעט מיד ומאפשר תוצאת הדפסה מדויקת. ניתן להדפיס בטכנולוגיה זו כמעט על כל חומר: מתכת, עץ, זכוכית, קאפה, פי.וי.סי, פרספקס ובמגוון רחב של צבעים ורמות ברק. ההדפסה עמידה בתנאי מזג אוויר קשים ואינה דוהה.  טכנולוגית הדפסת UV מתאימה  למנעד שימושים רחב ולתעשיות רבות ומגוונות: תעשיות ביטחוניות ,תעשיות אזרחיות, מוסדות, לוגיסטיקה ותחבורה וגם לשימושים פרטיים. 

טכנולוגיית סימון וחריטה בלייזר

סימון בלייזר מאפשר דיוק ברמת המיקרון בין אם מדובר חריטה עמוקה או סימון קל על פני השטח. הסימון בלייזר הוא מהיר מאוד, לעומת חריטה במקדח כרסומת.

הסימון בלייזר "צובע" את החלקים ולרוב אין צורך במילוי צבע נוסף. טכנולוגיה זו מתאימה לסימון מגוון חומרים: אלומיניום, נירוסטה, פרספקס, פלסטיק ועוד.  

השיטה מתאימה לתעשיות שונות כגון רפואה, תעשיות ביטחוניות, תעשיות אזרחיות, לסקטור הפרטי לכיתובי הקדשה על מתנות, פרסים וכדומה.

דילוג לתוכן